N01053 | Prodej pramenu Boží voda s pozemky 2501m2

Mladá Boleslav 

899 000 Kč

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji pramen Boží voda, který je pozůstatkem věhlasných lázní Boží voda.

Lázně provozovány v letech 1750 - 1948, které využívaly místní pramen s výraznou příměsí železa k léčebným procedurám. Kaplička se studánkou jsou jedinou připomínkou lázní.

Součástí prodeje jsou i pozemky v okolí o celkové ploše 2501m2.Pro více informací či při zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Celková plocha 2 501 m2
Druh pozemku ostatní
Umístění objektu samota
Doprava silnice; autobus
Komunikace asfaltová

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Ing. Petr Kšanda

Telefon: +420705988887
E-mail: ksanda@private-estate.cz

Kontaktní formulář