N01071 | Zatopený pískovcový lom s pozemky o celkové ploše 112.000 m2

Písty 

neuvedeno

Cena na dotaz

Nabízíme k prodeji zatopený pískovcový lom s pozemky o celkové výměře 112.000 m2 v obci Písty, 2 km od Nymburka. Lom nabízí jedinečnou příležitost k vybudování wellness resortu, unikátního kempu, rekreačního střediska, rybářského revíru, nebo všeho dohromady. Atraktivitu tomuto místu přidává zejména lokalita, krásná příroda v okolí, rozsáhlý borovicový les a průzračně čistá voda.

Lom je dle územního plánu uvedený jako rekreační území a je zde vysázené značné množství ryb. Celková plocha se skládá z 30.000 m2 průzračné vodní plochy, 26.000 m2 borovicového lesa a 56.000 m2 ostatních pozemků.

Tento pískovcový lom se nachází v obci Písty. Písty jsou obec ve středočeském kraji, okrese Nymburk. Z Pražských Horních Počernic trvá cesta přibližně 25 minut, do Nymburku necelých 5 minut.

Pro více informací kontaktujte naší realitní kancelář.
Celková plocha 112 000 m2
Druh pozemku ostatní
Inženýrské sítě vodovod; elektřina
Umístění objektu okraj obce
Doprava vlak; dálnice; silnice
Komunikace asfaltová

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Ing. Petr Kšanda

Telefon: +420705988887
E-mail: ksanda@private-estate.cz

Kontaktní formulář